Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopicach

18 STYCZNIA POWRÓT DO NAUKI

Utworzono dnia 17.01.2021

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Od poniedziałku 18 stycznia po blisko miesięcznej przerwie wracamy do nauki. Oczywiście doskonale wiecie , że w sposób zróżnicowany. W szkole oczekiwać będziemy klas I-III , a w sposób zdalny z uczniami klas IV-VIII. Obowiązuje w dalszym ciągu ten sam plan zajęć oraz dokładnie te same przerwy , które były ustalone w okresie, kiedy klasy I-III były w szkole a klasy starsze uczyły się zdalnie. W dalszym ciągu autobus szkolny dowozić będzie uczniów zamiejscowych wg dotychczasowych godzin odjazdu rano, a uczniowie klas I-III kończyć będą zajęcia po obiedzie. Od poniedziałku będzie również możliwe kontynuowanie spożywania posiłków na stołówce. Gdyby zdarzyło się , że będą nowi chętni wystarczy to zgłosić i pobrać kartę do świetlicy. Rodzicom przypominam, że obowiązują wszystkie dotychczasowe obostrzenia w związku COVID-19. Rodzice nie mają wstępu do placówki. Dzieciom będziemy mierzyć na wejściu temperaturę, obowiązkowe jest również dezynfekowanie rąk . Bardzo proszę, aby do szkoły przysyłać tylko zdrowe dzieci. Należy informować szkołę o trwającej w domu kwarantannie i wtedy oczywiście dziecko nie może być wysłane do szkoły.

Cieszymy się już bardzo na pierwsze po takiej przerwie spotkania i liczymy, że jak najszybciej pozostali uczniowie wrócą do szkolnych sal lekcyjnych.

Pozdrawiam serdecznie.

Dyrektor  J.Rzepkowski